Chci prodat nemovitost

Nezávazná konzultace tržní ceny Vaší nemovitosti

Správné nastavení tržní ceny vaší nemovitosti je pro úspěšný prodej jeden z prvních a zásadních kroků. Pro co nejpřesnější stanovení tržní ceny je důležitá osobní prohlídka nemovitosti. Určit cenu není otázka několika minut, ale někdy je otázkou i několika hodin. Na základě osobní prohlídky stanovíme nabídkovou cenu a seznámíme vás detailně s nabídkou našich služeb a návrhem prodejní strategie. V případě, že Vás naše nabídka neosloví, můžete ji kdykoliv odmítnout. 

Pokud se na zastupování při prodeji domluvíme, pak budou následovat tyto kroky:

Příprava nemovitosti (home stagign).

Vysvětlíme a poradíme vám, jak připravit nemovitost před focením nebo v případě natáčení videa. Nemovitost musí být uklizená, prosvětlená, potom zaujme mnohem více než nemovitost neuklizená. Pokud na uvedenou část přípravy nemáte čas nebo není ve vašich silách, rádi vám pomůžeme, aby prezentace byla ve všech ohledech profesionální a potencionální kupce zaujala.

Propagaci věnujeme velkou pozornost a nemalou finanční investici. Zajišťujeme inzerci na  předních pozicích největších inzertních serverů a pro cílený prodej využíváme i placené kampaně na sociálních sítích, kde dokážeme přesněji oslovit potenciálního zájemce. Nabízíme nemovitosti klientům z naší databáze, pravidelně sledujeme statistická data návštěvnosti nemovitosti na realitních servrech.

Prohlídky

Na poptávky reagujeme promptně a přizpůsobujeme se dle možností času zájemců a to včetně víkendů. Na každého klienta si uděláme dostatek času, nespěcháme a jsme plně k dispozici.

Rezervační smlouva, kupní smlouva a advokátní úschova

V momentě nalezení kupce připravíme smluvní dokumentaci:

  • rezervační smlouvu
  • kupní smlouvu
  • advokátní, notářskou či bankovní úschovu, dle dohody mezi prodávajícím a kupujícím.

Aby mohlo dojít k úspěšnému prodeji a abyste vy i kupující byli dostatečně chráněni, spolupracujeme s právní kanceláří.

Po podepsání kupní smlouvy a připsání prostředků do úschovy zajistíme vložení potřebných listin do katastru nemovitostí.

Předání nemovitosti.

S předáním nemovitosti nemáte žádné starosti, připravíme předávací protokol, domluvíme schůzku a novému majiteli nemovitost předáme v termínu dle kupní smlouvy.

Jednoduše jsme vám vysvětlili co vás čeká v případě prodeje vaší nemovitosti. Během naší praxe jsme se setkali s mnoha složitými prodeji, a máme mnoho zkušeností jak je řešit. Každá nemovitost má svého kupce, těšíme se na vás.  

Hledáte nemovitost podle vašich představ nebo nemáte čas probírat se množstvím nabídek?

Rádi vám nabídneme možnost zaslat nám poptávku prostřednictvím následujícího formuláře. Neváhejte nás kontaktovat telefonicky na číslo:

+ 420 602 690 251, také můžete psát na info@barvinekreality.cz budeme se vám rádi věnovat.

Compare