O nás

O nás

Realitní kancelář Barvínekreality zajišťuje komplexní realitní služby.

Realitní kancelář byla založena v roce 1995 Pavlínou Barvínkovou jako fyzickou osobou, začátkem roku 2005 byla registrována společnost PB Vinca s.r.o. která navázala na činnost fyzické osoby a provozuje realitní kancelář Barvínekreality.

Naší obchodní činností je zprostředkování prodeje a pronájmů nemovitostí (pozemků, vil, rodinných domů, rekreačních objektů, komerčních objektů a bytů).

chairs, living room, table-2181968.jpg

U výjimečných objektů, jako např. prvorepublikových vil, usedlostí, moderních architektonicky zajímavých objektů pracujeme po celé republice. Jinak se věnujeme převážně lokalitě okresů Benešov, Praha – východ, Praha – západ a Hlavnímu městu Praha.

Za mnoho let naší praxe jsme načerpali mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo nám rukama několik desítek nemovitostí, takže jsme schopni vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnujeme maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu.

Konzultovat můžete také již probíhající prodej Vaší nemovitosti ať už prodáváte sami nebo v zastoupení. Prodej se nedaří a Vám se tom něco nezdá anebo potřebujete náhled někoho nezávislého? Obraťte se na nás. Zhodnotíme stav prodeje a prezentace, ověříme aktuální tržní odhad ceny vaší nemovitosti a doporučíme prodejní postup.

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem, jsme zde pro vás. Bezstarostně vás celým prodejem provedeme. Vysvětlíme vám každý krok, seznámíme vás s celým postupem a během celého prodeje vás pak průběžně informujeme, jak se vše vyvíjí.

Snažíme se vyhovět požadavkům na kvalitní služby založené zejména na osobním přístupu, důvěře a diskrétnosti.

V případě zájmu vyhledáváme nemovitosti dle požadavků zadaných klientem.

Naším cílem jsou spokojení klienti, kteří se na nás s důvěrou opakovaně obrací a doporučují nás svým přátelům a pracovním partnerům.

Compare