Prodej výjimečné vily 581 m2, pozemek 2105 m2, s garáží na dva vozy, bazén se slanou vodou, Dobřichovice

1694

Číslo nemovitosti

581 m2

Obytná ploch

Popis

Unikátní prvorepubliková vila s kouzlem loci na výjimečném místě v klidné části Brunšov.

Bývalá vila továrníka Machovského nabízí velkorysou obytnou plochu, garáže pro dva vozy, krytý vyhřívaný bazén se slanou vodou, zimní zahradu a tři terasy.

Vila je velmi citlivě zrekonstruována, za zmínku stojí interiérové dveře do výšky 2,3m, v přízemí domu vysoké klenbové stropy, v celém domě dřevěné podlahy.

V přízemí domu se nachází kuchyň jako zázemí k venkovní terase s grilováním, sklípek na víno, společenská místnost, dva pokoje pro hosty s koupelnou, posilovna, prádelna samostatné WC zázemí pro úklid a zahradu.

V prvním patře se nachází obývací pokoj s jídelnou a oboustranným krbem, kuchyň se vstupem na terasu, koupelna s WC, velká pracovna-možno využít jako ložnici, druhý obývací pokoj se vstupem do zimní zahrady a dále na terasu ze které jde po schodech sejít k bazénu a na krásnou vzrostlou zahradu.

Ve druhém patře se nacházejí tři ložnice s koupelnou, šatnou a hernou, dále hlavní ložnice se šatnou a prostornou koupelnou s trámovým stropem a romantickým výklenkem ve věži.

V podkroví domu je vybudována další ložnice, která může být používána i k jiným účelům.

Vila je napojena na sítě vody, kanalizace, plynu a elektrické energie. Plochy: zastavěná 310m2, podlahová 581 m2, užitná 581 m2, pozemku 2.105 m2 a zahrada 1.733 m2.

Momentálně vila slouží pro bydlení rodiny nicméně její využití je možné jako reprezentativní sídlo firmy či kliniky do které se její klienti budou rádi vracet.

Díky výjimečnosti vily se nedá její kouzlo fotografií zcela zachytit, proto vám doporučujeme osobní prohlídku.

Já i majitelé se na vás budeme těšit v příjemné atmosféře vily.

Informace o ceně v Kanceláři.

 

Adresa

Adresa: Dobřichovice Krajníkova
  • Stát: Czech Republic
Zobrazit na Google Maps
  • Číslo nemovitosti 1694
  • Cena Cena na dotaz
  • Obytná plocha 581 m2
  • Plocha pozemku 2 105 m2