Chata 2+kk, pozemek 475 m2 – Nespeky-Ledce, okr. Benešov

890.000,-CZK · Chata · Prodej
PRODÁNO

Exkluzivně vám nabízíme částečně podsklepenou chatu z roku 1961 se  vzrostlou zahradou na svažitém pozemku 475  m2, s krásným výhledem na řeku Sázavu. Jedná se o dřevěnou omítnutou chatu se zděným suterénem, zastavěnou plochou  35 m2, krytou nízkou pultovou střechou.  Dispozice chaty suterén –  sklad a jedna místnost, patro – pokoj s kuchyňkou, jeden malý pokoj,  samostatné WC, terasa s pergolou.  Na zahradě se nachází vzrostlé stromy – jabloně, třešeň, hroznové víno, okrasné keře.

Odpadní vody z WC jsou svedeny do betonové jímky. Na zahradě není vlastní studna, 20 m od branky je společná osadní studna v současné době si sousedé budují vlastní studny. Na tomto místě které má blízko infrastrukturu v Týnci nad Sázavou si lidé přestavují chaty pro trvalé bydlení.

Kompletní vybavenost je ve městě Týnec nad Sázavou, obchody, školy, školky, pošta, bankomat, autobusové a vlakové nádraží. Nejbližší spojení na Prahu je 600 m od chaty autobusová zastávka č.339 (spoj jede na metro Budějovická). Na druhou stranu od chaty je vyhlášené letní bistro Ledce. Velmi krásná krajina na břehu řeky Sázavy se širokým sportovním vyžitím.

Informace realitní kancelář pb vinca s.r.o. tel. 602 690 251.

Poloha

Makléř

Pavlína Barvínková

PB Vinca s.r.o.

602 690 251

Kontakt

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět (vyžadováno)

Vaše zpráva (vyžadováno)

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co