RD 6+kk, pozemek 968m2 ve středu obce Škvorec

7.270.000,-CZK · Dům · Prodej
PRODÁNO

Nabízíme vám RD 6+kk ve středu obce s dvorem, oddělenou  udržovanou zahradou na pozemku 968 m2 v klidném místě. Dům se skládá ze dvou bytových jednotek – Přízemí domu o dispozici 3+kk prošlo celkovou rekonstrukcí v roce 2004 včetně rozvodů elektřiny, topení, kanalizace, nové koupelny se sprchovým koutem, dveří do dřevěných zárubní, nových keramických a plovoucích podlah. První patro domu o dispozici 3+kk prošlo rekonstrukcí v roce 1999 včetně koupelny s vanou. V domě je zaveden plyn, vyvložkovaný komín, plastová okna, vlastní studna a obecní vodovod, napojení na kanalizaci.  Zastavěná plocha je 138 m2, + zděná dílna a kolna, užitná plocha domu je 184 m2 . Na protějším oplocení dvorku jsou dvě zděné kolny s možností uložení zahradního vybavení a dílny.

V obci je veškerá občanská vybavenost- škola, školka, pošta, obecní úřad, restaurace, potraviny, sportovní i kulturní vyžití. Autobusová zastávka 50 m od domu PID.

Hypotéku vám rádi zařídíme. Doporučujeme pro zájemce, kteří hledají klidné bydlení a soukromí na velké zahradě.  Dům je díky svému umístění a velikosti možné využít i pro

podnikání. Velmi pěkné klidné místo v centru obce.

Energetický štítek třída je zpracováván a z tohoto důvodu musíme uvést energetickou třídu G.

Informace v realitní kanceláři pb vinca s.r.o. na tel. 602 690 251.

Poloha

Makléř

Pavlína Barvínková

PB Vinca s.r.o.

602 690 251

Kontakt

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět (vyžadováno)

Vaše zpráva (vyžadováno)

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co