RD 6+kk, z ½ podsklepený, garáž, kryté stání, krytý bazén, zimní zahrada, pozemek 1063 m2, Poříčí nad Sázavou

7.700.000,-CZK · Dům · Prodej

Nabízíme vám prostorný RD 6+kk, z ½ podsklepený, s velkou garáží a  krytým stáním na druhé auto, krytým bazénem 6x3m hloubka 1,5 m s bez chlorovou moderní technologií, UV lampou a tepelným čerpadlem. Stavba byla kolaudována v r. 2005 má 6 obytných místností, 2 samostatné vestavěné šatní skříně v každém patře, plně vybavenou kuchyni se zabudovanými spotřebiči a žulovou deskou, dvě koupelny. Na jižní straně zimní zahrada 6x3m navazuje na okrasnou zahradu a v obývacím pokoji krásný výkonný krb. Z domu a vzrostlé zahrady je krásný výhled.

Dispozice přízemí: zádveří, chodbu, obývací pokoj 48,4m2 s výstupem do zimní zahrady a dále do zahrady, kuchyň 14,5m2, ložnici 24,3m2, a WC s koupelnou.

Dispozice suterénu: sklep a technická místnost.

Dispozice patra:  4 pokoje 13,2m2, 19m2, 25,7m2 a24,6m2,  ze dvou pokojů je vstup na společný balkon, velká koupelna s WC 12,3m2, předsíň a šatna. Výstup na zateplenou pochozí půdu, která je upravena na uskladnění věcí. Stavba na pozemku o výměře 1063 m2, zastavěná plocha je 158 m2, užitná plocha domu je 215 m2 .

Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem a krbem, odpady jsou svedeny do obecní kanalizace. Dům má vlastní vrtanou studnu s kvalitní vodou a silným pramenem a je napojen i na obecní vodovod.

Součástí domu je velká garáž s elektricky ovládanými vraty a další kryté stání pro druhé auto. Pozemek kolem domu je udržovaný, řešený jako okrasná zahrada, trávník s automatickou závlahou a dvěma vjezdy na pozemek s elektricky ovládanými vraty.

Vlastnické právo k domu a pozemku není nijak zatíženo.

Energetický štítek třída C úsporná.

V obci je veškerá občanská vybavenost vč. pošty, zdravotního střediska, zubního lékaře, školy, školky, možnosti nákupů a vlakového a autobusového spojení. Okolí nabízí i nepřeberné množství výletů do přírody, do okolních lesů či k řece Sázavě nebo dalších turistických zajímavostí. Cesta  autem do okresního města Benešova kde je hustá obchodní síť (Kaufland, Penny, Lidl, Billa a Tesco), banky, nemocnice a služby  cca 8 min. a do Prahy cca 25 – 30 min.

Informace v realitní kanceláři pb vinca s.r.o. na tel. 602 690 251.

Vybavení

Poloha

Okružní 349, Poříčí nad Sázavou

Makléř

Pavlína Barvínková

PB Vinca s.r.o.

602 690 251

Kontakt

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět (vyžadováno)

Vaše zpráva (vyžadováno)

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.

Podobné nemovitosti (11)

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co