Rodinné sídlo 35.219 m2, Pyšely, okr. Benešov

35.000.000,-CZK · Dům · Prodej

Nabízíme vám ke koupi prostorné prvorepublikové rodinné sídlo od architekta Vladimíra Grégra na udržovaném zalesněném oploceném pozemku s parkovou úpravou na výjimečném místě. Poloha vily s dobrou dostupností centra města,  velikost pozemku a sousední lesy zaručují klidné bydlení v dokonalém soukromí. Na pozemku o rozloze 35.219 m2 se nachází podsklepená patrová prvorepubliková vila se zastavěnou plochou 185 m2. Vila je připojena na veškeré sítě – elektrická energie, kanalizace, plyn, vodovod a studnu, je připravena na zahájení rekonstrukce (provedeny sondy konstrukcí, projekt k dispozici). Je k dispozici projekt na nové uspořádání vnitřní dispozice. Na pozemku u vily je venkovní bazén 44 m2 se zatahovací roletou, osvětlení zahrady, umělecká díla a sochy jsou citlivě zasazeny na mimořádném, dobře udržovaném pozemku s parkovou úpravou, v části pozemku je udržovaný les. Malebnost místa dokresluje žulou dlážděná příjezdová cesta od vstupní brány ke garážím a vile.
Na pozemku je citlivě umístěna stavba domu kde v přízemí jsou 3 garáže pro osobní vozy, nad nimi s vjezdem ze zahrady jsou 2 garáže v současnosti využívané pro zahradní techniku, dílna a garsoniéra pro správce se samostatným vchodem, sprchou a WC, tato samostatná stavba je vytápěna tepelným čerpadlem.
Další stavbou je v lesní části pozemku srub současným majitelem využívaný jako domek pro děti – další možné využití je letní ubytování pro hosty, nebo pro posezení s přáteli.
Příjezdová vrata jsou na elektrický pohon s dálkovým ovládáním, vila a garáže jsou elektronicky zabezpečeny.
Pyšely je jedno z nejhezčích městeček kolem Prahy s veškerou občanskou vybaveností včetně školy, školky, pošty a zdravotního střediska, 18ti jamkové golfové hřiště.
Bližší informace realitní kancelář pb vinca s.r.o. tel 602 690 251
Cena: v kanceláři

Další detaily

Dosažitelnost Prahy je velmi dobrá – 30 km po dálnici D1 - 20 minut, nájezd je na jejím 21.km v Mirošovicích. Dobré vlakové spojení Praha – Benešov.

Poloha

Na Prádle 333, 251 67 Pyšely, Česko

Pavlína Barvínková

PB Vinca s.r.o.

602 690 251

Kontakt

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět (vyžadováno)

Vaše zpráva (vyžadováno)

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.

Podobné nemovitosti (12)

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co