Rodinný dům 5+1 se samostatnou dvojgaráží 39 m2, stodola 47 m2, pozemek 7.792m2, Velké Popovice, část obce Řepčice

13.900.000,-CZK · Dům · Prodej

Exkluzivně vám nabízíme ke koupi rodinný dům 5+1 se samostatnou dvojgaráží, stodolou a krásnou vzrostlou zahradou se čtyřmi propojenými okrasnými jezírky z nichž je jedno určeno ke koupání. Pozemek s jezírky a budovami je o velikosti 1.258 m2 z toho zastavěná plocha domu 124 m2, zastavěná plocha garáže 39 m2, zastavěná plocha stodoly 47 m2. Užitná plocha domu 220 m2, celková užitná plocha staveb 290 m2.

Dispozice přízemí domu: zádveří, chodba, koupelna s vanou a WC, ložnice,obývací pokoj s krbem s litinovou vložkou, kuchyň,  jídelna  se vstupem na  terasu a schodiště do patra. Dispozice patra: ložnice ,  pokoj  ,koupelna s vanou a WC.

Dispozice suterénu: dům je částečně podsklepen pod jídelnou.

Navazující pozemky o ploše 6.534 m2 , z toho na pozemek o ploše 2.414 m2 je požádáno o změnu územního plánu na pozemek určený pro bydlení.

Dům prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2005 , byla položena proti radonová folie,  plastová okna, předokení rolety k cestě, zateplená odvětraná fasáda , nová střecha, rozvody elektřiny.

Na pozemku se nachází velká stodola s novým sklepem, přístřešek na zahradní techniku , budova kotelny na LTO , která vyhřívá celý obytný objekt, kotec pro psa. Vytápění kotlem Buderus na LTO, vlastní studna, jímka 5 m3, čistička jezírek, v obci se plánuje vodovod a kanalizace.

Dům se nachází na velmi klidném místě na okraji obce v přírodním parku Velkopopovicko. Velkou předností jsou přilehlé pozemky vhodné pro chov zvířat či pěstování. V současné době majitelé chovají králíky, slepice, kachny, husy, včely, ovce. Toto je jedna z možností pro nové majitele, jinak si kupujete velké pozemky pro vaše soukromí.

Energetický štítek je zpracováván a z tohoto důvodu musíme uvést energetickou třídu G, k dispozici je vyúčtování energií za tři roky zpět.

Parkování je možno na pozemku.

Velké Popovice jejichž součástí je obec Řepčice mají veškerou občanskou vybavenost včetně školy a školky, potravin, řeznictví, pošty, lékaře, pivovaru, zimního stadionu a v těsném sousedství golfové hřiště Štiřín.

Spojení na Prahu autem 15 min Opatov, nebo autobusové.

Velmi pěkné místo pro trvalé bydlení i podnikání.

Informace v realitní kanceláři pb vinca s.r.o. na tel. 602 690 251.

 

Poloha

Makléř

Pavlína Barvínková

PB Vinca s.r.o.

602 690 251

Kontakt

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět (vyžadováno)

Vaše zpráva (vyžadováno)

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co